OHWOW Co. to trójmiejska pracowania graficzna specjalizująca się w brandingu (identyfikacji wizualnej), projektowaniu stron
i aplikacji oraz projektów do druku. Eksplorujemy także inne dziedziny takie jak animacja czy video. Staramy się by nasze projekty były nie tylko estetyczne ale również użyteczne. Przeważnie stawiamy na minimalizm, co nie oznacza że nie zdarza nam się zaszaleć.

Podstawą naszej pracy jest mocny kontakt z klientem co w połączeniu z ponad 10-letnim doświadczeniem oraz dbałością o detale daje ciekawe efekty. Ponadto doradzamy, wyjaśniamy i rozwiewamy wątpliwości związane z tematem projektownia.

Wybrani klienci 
W czym możemy Ci pomóc?

Identyfikacja wizualna / Branding / Projektowanie graficzne / Naming / Opakowania / Projektowanie stron www i aplikacji / UX . UI / Animacja / Video / Reklama / Druk / Doradztwo i konsultacje / inne ciekawe rzeczy.
Jeśli na powyższej liście nie znajdujesz czegoś czego szukas,z a wciaż dotyczy to projektowania to zapraszamy do kontaktu. Przedyskutujemy temat i spróbujemy zrealizować Twój projekt.

halo@ohwow.pl 
+48 505 220 289
Back to Top